Slideshow

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Projekt „Rewitalizacja poprzemysłowego kompleksu trzech budynków byłej fabryki sukna zlokalizowanych przy zbiegu ulicy Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej z przeznaczeniem na cele społeczne.”

Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki realizuje w partnerstwie z Fundacją Teatru Grodzkiego projekt „Rewitalizacja poprzemysłowego kompleksu trzech budynków byłej fabryki sukna zlokalizowanych przy zbiegu ulicy Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej z przeznaczeniem na cele społeczne.” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego kwotą 2 301 093,55 zł. Obejmuje on rewitalizację poprzemysłowego kompleksu trzech budynków u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Kompleks składa się z budynku parterowego wyższego o pow. 169,6m², budynku parterowego niższego o pow. 98,4m² oraz budynku 4 kondygnacyjnego o funkcji biurowej o pow. zabudowy 1653 m² z przewiązką ok. 185m². Etapy projektu:
1. Zmiana sposobu użytkowania części budynku na teatr społeczności lokalnej wraz z zapleczem: roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe, roboty remontowe i wykończeniowe, zakup wyposażenia i sprzętu audio, stolarka zewnętrzna i wewnętrzna, dach części niższej, elewacja, urządzenie terenów zewnętrznych oraz instalacje. 
2. Wymiana pokrycia dachowego wraz z remontem kominów i remontem elewacji budynku głównego (4 kondygnacyjnego): roboty rozbiórkowe, roboty dekarskie i remont kominów, termomodernizacja elewacji.
3. Zakup wyposażenia sali rehabilitacyjnej oraz pomieszczeń Centrum Integracji Społecznej.

 

Wróć do poprzedniej strony