GoldenLine GoldenLine
Menu

Slideshow

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Ludzie Stowarzyszenia

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Magdalena Wojtczak e-mail: prezes@teatrgrodzki.pl
W-ce Prezes Stowarzyszenia Jan Chmiel e-mail: chmiel@teatrgrodzki.pl
Autor i koordynator programów kulturalnych i edukacyjnych, Członek Ashoki (www.ashoka.org) Maria Schejbal e-mail: maria@teatrgrodzki.pl
  Główna Księgowa Stowarzyszenia e-mail: ksiegowosc@teatrgrodzki.pl
  Autor i koordynator programów edukacyjnych Agnieszka Ginko – Humphries e-mail: agnieszka@teatrgrodzki.pl
  Promocja i marketing Koordynator projektów społecznych Agnieszka Maj e-mail: marketing@teatrgrodzki.pl
  Pracownik administracyjny Ludwina Dębiec e-mail: biuro@teatrgrodzki.pl
  Koordynator projektów Specjalista ds. rozliczeń Katarzyna Szymik e-mail: szymik@teatrgrodzki.pl
Doradca zawodowy Koordynator projektów społecznych Barbara Górka e-mail: praca@teatrgrodzki.pl 

więcej >>

Koordynator projektów edukacyjnych Piotr Kostuchowski e-mail: kostuchowski@teatrgrodzki.pl
  Koorynator Centrum Wolontariatu Monika Pendolska e-mail: bielskobiala@wolontariat.org.pl
  Członek Zarządu, instruktor muzyczny, kompozytor, informatyk Tomasz Zieliński e-mail: zielinski@teatrgrodzki.pl
  Instruktor Pracowni Dziennikarskiej i Fotografii Krzysztof Tusiewicz e-mail: fotokrzys@poczta.onet.pl 

więcej >>

  Instruktor Pracowni Artterapii, aktor lalkarz, należy do ZASP Barbara Rau e-mail: basia.rau@gmail.com
jolanta_kajmowicz_sopicka Jolanta Kajmowicz-Sopicka – Dyrektor Zarządzająca oraz koordynatorka krajowych i międzynarodowych projektów edukacyjnych i społecznych w Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym TEATR GRODZKI, współzałożycielka i wieloletnia kierowniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś potrzebny!”.
e-mail: jolanta@teatrgrodzki.pl

 

Wróć do poprzedniej strony