Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

DWU MIASTO HISTORIE OPOWIEDZIANE TEATREM

O PROJEKCIE
DwuMiasto – historie opowiedziane teatrem to projekt sfinansowany ze środków Fundacji ORLEN, skierowany do młodzieży w wieku 12 – 18 lat. Projekt zakłada współtworzenie widowiska scenicznego, którego głównym tematem jest nasze miasto – Bielsko-Biała.
Podczas projektu zostanie przeprowadzonych 20 bloków warsztatowych (po 3 godziny każdy), 3 wycieczki krajoznawcze oraz 3 wizyty w muzeum. Daty spotkań zostaną ustalone na bieżąco.
Warsztaty będą odbywać się pod okiem pedagogów teatru w Teatrze Integracji Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego „Teatr Grodzki” od grudnia 2022 do czerwca 2023 roku.
Udział w projekcie jest bezpłatny!

O ORGANIZATORACH
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki” powstało w 1999 roku. Skupia trenerów, artystów, pedagogów i animatorów kultury działających na rzecz grup
zagrożonych wykluczeniem społecznym, z ograniczonym dostępem do świata kultury i sztuki – dzieci, młodzieży, dorosłych i osób w podeszłym wieku.
Stowarzyszenie działa przede wszystkim w Bielsku-Białej i okolicach, realizując również szereg działań na terenie całego Województwa Śląskiego oraz w regionie Małopolskim.
Działalność wydawnicza i szkoleniowa „Teatru Grodzkiego” ma zasięg ogólnokrajowy, a wybrane projekty artystyczno- edukacyjne realizowane są we współpracy z partnerskimi organizacjami z różnych części Europy.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU »

ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU!

Skontaktuj się z nami:
teatr.ef.bb@gmail.com
+ 48 730 653 399

lub…


Przyjdź na spotkanie organizacyjne! *
9 grudnia 2022, godz. 17:00 – 20:00
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki”
ul. Sempołowskiej 13
43-300 Bielsko-Biała (wjazd od ul. Kierowej)
*Udział w spotkaniu jest bezpłatny i nie obliguje do udziału w projekcie.

 

Wróć do poprzedniej strony