Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Nabór uczestników

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie pn. „NASZA SZTUKA – NASZA INTEGRACJA”. Zajęcia będą trwać do końca czerwca 2014 roku. To projekt, który zmierza do rozwoju i ożywienia wymiany kulturalnej miedzy Polską a Słowacją. Planujemy zorganizować: warsztaty teatralne i warsztaty fotograficzne, spektakle teatralne, happeningi, wycieczki, wystawę fotograficzną, wyjazdy na Słowację, plenery, imprezy integracyjne. Zapewniamy wyżywienie w trakcie warsztatów. Więcej informacji na stronie projektu www.teatrgrodzki.pl/projekty/nasza-sztuka-nasza-integracja.

_DSC8086       IMGA0373

1. Warsztaty teatralne prowadzić będzie Jan Chmiel  doświadczony instruktor, aktor, lalkarz, twórca i reżyser wielu spektakli. Przedstawienie które będzie owocem pracy warsztatowej zostanie oparte na tekstach kultury słowackiej. Jego forma wypłynie z wzajemnych inspiracji prowadzącego i uczestników. Będzie się działo!

2. Warsztaty fotograficzne prowadzić będzie Kazimierz Gajewski fotograf i edukator z wieloletnim doświadczeniem w animacji zajęć warsztatowych. Uczestnicy zajęć poza wykształceniem umiejętności robienia artystycznie ważkich zdjęć, stworzą wystawę „Słowacja w oczach Polaków”. Będzie się ona składała z prac wykonanych w trakcie wyjazdów na Słowację.

3. Podróże i spotkania kształcą, dlatego dwa razy odwiedzimy naszych partnerów na Słowacji i dwa razy spotkany się z nimi w Polsce. Będziemy razem grać i wystawiać nasze prace. Będziemy się spotykać na imprezach integracyjnych.

Warunki uczestnictwa w zajęciach: uczestnicy zajęć WTZ, młodzież i osoby dorosłe niepełnosprawne, młodzież i osoby dorosłe znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Wszystkie osoby powinny mieć zameldowanie w Bielsku-Białej, bądź w jego okolicach.

Zapisy: Piotr Kostuchowski, tel. 33 497 56 55, 695 830 114 lub osobiście Bielsko-Biała, ul. Sempołowskiej 13, pokój 124.

e- mail: kostuchowski@teatrgrodzki.pl

Wróć do poprzedniej strony