Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Bezpłatne warsztaty dla mam dzieci od kilku do kilkunastu miesięcy.

warsztaty-dla-mam

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach dla mam dzieci od kilku do kilkunastu miesięcy, które zostaną przeprowadzone przez Panią Beatę Frankowską ze Stowarzyszenia Grupa Studnia O. z siedzibą w Warszawie. Warsztaty będą prowadzone w oparciu o sztukę opowiadania historii, a ich celem będzie dzielenie się doświadczeniem macierzyństwa.

Warsztaty odbędą się w trzech dwudniowych cyklach w siedzibie Stowarzyszenia Teatr Grodzki w Bielsku-Białej, przy ulicy Sempołowskiej 13. Termin zgłoszeń mija 15 stycznia 2016. Istnieje możliwość przyjścia na warsztaty z dzieckiem (patrz: Zasady uczestnictwa).

Godziny zajęć:

  • 19-20 stycznia (wtorek i środa): 12.15 – 15:15
  • 26-27 stycznia (wtorek i środa): 12.15 – 15:15
  • 2 lutego (wtorek): 12.15 – 15:15; ewentualnie dodatkowa sesja, gdzie można będzie wysłuchać opowieści dla dzieci i mam (godzina do ustalenia np.16:00)
  • 3 lutego (środa): 12.15 – 14:15-; o 15:30 spektakl w Klubokawiarni Akwarium w Bielsku-Białej, na który zapraszamy rodziców spodziewających się dziecka, osoby pracujące z przyszłymi rodzicami oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Prowadząca:

Beata Frankowska: opowiadaczka, współzałożycielka Stowarzyszenia Grupa Studnia O., pisarka i redaktorka. Zrealizowała wiele widowisk narracyjnych dla dorosłych i dzieci, wśród nich ważne miejsce zajmują projekty związane z lokalną tożsamością, w szczególności z wątkami żydowskimi, a także tematyką gender. Prowadziła warsztaty opowiadania dla dorosłych i dzieci, i zrealizowała widowiska dotyczące historii lokalnej m.in. w Biłgoraju, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, Węgrowie (w ramach współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej), Piasecznie („Taniec opowieści czyli chasydzi Piaseczna”). Zrealizowała cykl widowisk i spotkań wokół tematyki świąt żydowskich dla Muzeum Historii Żydów Polskich (Ohel 2008, w ramach projektu „Opowiadacze w muzeum”). [Opis został zaczerpnięty ze strony www.studnia.org, na której mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Stowarzyszenia Grupa Studnia O.]

Zasady uczestnictwa

  • Uczestnictwo w warsztacie wiąże się ze zobowiązaniem do przyjścia na wszystkie cykle warsztatowe.
  • Warsztat zostanie przeprowadzony w grupie 15 uczestniczek. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Po przekroczeniu limitu zgłoszeń zostanie uruchomiona lista rezerwowa: uczestniczki z listy rezerwowej zostaną powiadomione o zapisie drogą telefoniczną (sms) lub poprzez e-mail.  
  • Nie zapewniamy opieki nad dziećmi podczas warsztatów, aczkolwiek istnieje możliwość przyjścia z dzieckiem ze względu na elastyczny charakter zajęć.

 

Warsztat realizowany jest w ramach projektu Story Regions, który został dofinansowany ze środków programu Erasmus+.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat projektu, zapraszamy na stronę projektową pod adresem www.storyregions.se

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat warsztatów prosimy o kontakt z koordynatorem projektu w Polsce, Marią Egielman (tel.: 530 874 299)

 

 

Zapisz się

[contact-form-7 id=”10057″ title=”Formularz 1″]

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony