Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Przypominamy o konkursie „Moje życie – moja nauka”

W ramach Projektu EDUKATOR zainicjowaliśmy KONKURS, do udziału którego zapraszamy uczestników PROJEKTU oraz osoby, którym bliska jest problematyka edukacji dorosłych osób z niepełnosprawnością. Do wygrania weekend w „Lalikach”.

Zachęcamy, aby uczestnicy KONKURSU podzielili się z innymi swoimi doświadczeniami w zdobywaniu wiedzy w szkołach policealnych czy na kursach doszkalających. Być może dzięki KONKURSOWI poznamy realne problemy (architektoniczne, mentalne, organizacyjne), z którymi borykają się osoby dotknięte różnymi rodzajami niepełnosprawności. Z czym nie mogą sobie poradzić, a co przychodzi im bez trudu?

Chcemy, aby te historie stały się przykładem dla innych, zachęciły tych niezdecydowanych lub marzących o zmianie swojego życia na lepsze, do podjęcia dobrych decyzji. Bo wiemy, że nauka jest kluczem otwierającym wiele pozornie niedostępnych drzwi.

Opracowania nie przekraczające dwóch stron maszynopisu należy przesłać do dnia 30 kwietnia br. na adres e-mail: edukator@naukabezbarier.pl

Regulamin konkursu >> 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony