Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Nagrodzone pocztówki z Bielska-Białej

 nagroda specjalna,Łukasz Kwaśny III miejsce, Monika Szlauer III miejsce, Rafał Pawlus

Monika Szlauer, Rafał Pawlus i Łukasz Kwaśny – uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI zostali laureatami konkursu „Pocztówka z Bielska-Białej”. W kategorii dorosłych: Monika i Rafał zajęli trzecia miejsca, a Łukasz nagrodę specjalną. Prace uczestników powstały pod kierunkiem Katarzyny Gwiżdż, Agnieszki Woźnicy-Wątroby i Jolanty Górny – instruktorek WTZ.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 31 maja w Domu Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej. Pocztówki, które zajęły pierwsze i drugie miejsca zostały wydrukowane na banerach i wywieszone w parku w Cygańskim Lesie.

– Narysowałem zamek książąt Sułkowskich i kamienicę „Pod Żabami”. Cieszę się, że jury doceniło mój talent artystyczny. Otrzymałem pamiątkowy dyplom, przewodniki po Bielsku-Białej, album z pocztówkami poszczególnych laureatów, a także książki o zamkach, pałacach polskich i zabytkach polskich w UNESCO. Jestem bardzo zadowolony z nagrody, ponieważ turystyka i podróże od urodzenia są moją pasją, więc to wszystko, co dostałem, przyda mi się w życiu – powiedział jeden z laureatów.

Redakcja „Tornado”

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony