Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Piknik Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i organizacje pozarządowe z Bielska-Białej na Piknik Organizacji Pozarządowych!

Fundacja „Dobry Dom” z Bielska-Białej, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego „Teatr Grodzki” zapraszają w niedzielę,  22 września br. w godz. 12.00–17.00 do Parku Słowackiego (hall Bielskiego Centrum Kultury) na Piknik Organizacji Pozarządowych pn.: „Dla Was jesteśmy, dla Was działamy”.

Celem Pikniku będzie zaprezentowanie przybyłym gościom działających w naszym mieście aktywnych organizacji pozarządowych. Będzie to także okazja do poznania się nawzajem i pochwalenia się swoimi osiągnięciami i planami. Do udziału zapraszamy organizacje z terenu Gminy Bielsko-Biała.

Organizatorzy zapewniają:

  • zadaszone pomieszczenie, stolik i krzesło w hallu Bielskiego Centrum Kultury,
  • możliwość zaprezentowania organizacji na scenie plenerowej w Parku Słowackiego,
  • ekran i rzutnik multimedialny (możliwość pokazanie prezentacji lub filmu),
  • ciepły posiłek.

Wszystkie organizacje zainteresowane uczestnictwem w tym jakże ważnym dla bielskiego sektora pozarządowego wydarzeniu zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w dniu 12 września br. (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej, Plac Opatrzności Bożej 18.

Do chwili obecnej udział w Pikniku zadeklarowało ponad 30 bielskich organizacji – czekamy na kolejne !

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres biuro@fundacja-dobrydom.pl lub ngo@bielsko-biala.pl najpóźniej do dnia 12 września br.  (czwartek) do godz. 15.00.

Czekamy na pomysły, sugestie, propozycje –  bardzo liczymy na Waszą pomoc, wsparcie i  uczestnictwo !

Oprócz Pikniku na terenie Parku Słowackiego odbędzie się także finał 35. Rodzinnego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów. Dzięki temu z ofertą bielskiego III sektora będzie mogło się zapoznać kilka tysięcy mieszkańców Naszego Miasta !

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony