Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

SIŁA WOLONTARIATU – WYWIAD W „RELACJACH-INTERPRETACJACH”

1

W grudniowym numerze „Relacji-Interpretacji” – Kwartalnika Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej ukazała się rozmowa z Antoniną Cykman, wolontariuszką Teatru Grodzkiego.

Publikacja ta zaowocowała nowymi pomysłami fundraisingowymi! Pani Agata Tomiczek-Wołonciej – malarka, ilustratorka, nauczycielka rysunku i malarstwa po lekturze wywiadu ofiarowała jeden ze swoich olejnych obrazów na aukcję charytatywną, by w ten sposób wesprzeć budowę Teatru Integracji!

Zainspirowani tym pięknym gestem zwracamy się do wszystkich popierających naszą inicjatywę, by włączyli się do organizacji imprez na rzecz budowy Teatru. Mogą nam Państwo pomóc na wiele różnych sposobów – na przykład oferując bezpłatne udostępnienie sali bankietowej na urządzenie balu charytatywnego, przekazując cenny przedmiot na aukcję czy samodzielnie organizując fundraisingowy event. Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia, a informacje o wszystkich inicjatywach zamieścimy na stronie budowy Teatru Naszych Marzeń: www.teatr.teatrgrodzki.pl

[nggallery id=’204’]

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony