Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Święto Wolontariatu w Bielsku-Białej – fotorelacja

gala_2016_13

W dniu 11 grudnia 2015r. (piątek) w Domu Żołnierza w Bielsku-Białej odbyła się kolejna Gala Wolontariatu 2015. Na coroczna imprezę przybyło wielu znakomitych gości a wśród nich Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pan Przemysław Kamiński. Ponad 130 osób miało okazję poznać praktyczne sposoby pomocy osobom poszkodowanym przemocą i uzależnieniami, obejrzeć refleksyjny spektakl pt. „Wędrowne ptaki” w wykonaniu Grupy Teatru Grodzkiego, posłuchać utworu w wykonaniu chłopców z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii o trudnej drodze życiowej a przede wszystkim poznać Wolontariusza Roku 2015.

W kategorii GRUPOWY WOLONTARIAT – I miejsce zajęła Grupa Wolontariatu w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu

W kategorii OSOBY INDYWIDUALNE – I miejsce zajęła Agnieszka Paterak z RedakcjiBB działającej przy Towarzystwie Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia.

Przyznano WYRÓŻNIENIE dla Zbigniewa Bereszko za systematyczne i długoletnie zaangażowanie na rzecz podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.

PODZIĘKOWANIA dla Antoniny Cykman – wolontariuszki Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego „Teatr Grodzki” za pracę na rzecz inicjatywy budowy Teatru Integracyjnego w Bielsku-Białej.

Gala Wolontariatu została przygotowana i współfinansowana w ramach dwu projektów:
„Razem Można więcej” współfinansowanego z funduszy Europejskiego Obszary Gospodarczego w ramach programu Obywatele dla Demokracji realizowanego przez Fundację im. Stefana Batorego i Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz
Gmina Bielsko-Biała projekt pn. „Pomagamy osobom dotkniętym przemocą i uzależnieniem – Gala Wolontariatu 2015”

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok!

 

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony