Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Teatr Grodzki Junior na Festiwalu w Bristolu

 

W dniach 26-29 marca 2012 w acta Centre w Bristolu (Bedminster), miał miejsce Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wspólnotowej, zorganizowany w ramach projektu COAST. Swoje najnowsze przedstawienie „Our dream journey” dwukrotnie zaprezentował na festiwalu Teatr Grodzki Junior, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem wielonarodowej widowni:

 

 

  • Our Dream Journey – moving, simple, beautiful, fantastic!
  • Loved the song with actions! Really inspirational (Our Dream Journey).
  • Loved the Polish company’s play – very moving, dreamlike.

Gośćmi specjalnymi na premierowej prezentacji widowiska byli przedstawiciele społeczności polskiej w Bristolu, którzy po festiwalu napisali do nas:

„Pragniemy wyrazić nasze podziękowanie – Seniorów i polskich gości – za piękne i niezapomniane doświadczenie. W tym zabieganym świecie zapominamy czasami o ”tu i teraz”, o chwilach ulotnych i dobrych nastrojach. Coś, co dla jednych jest codziennością lub zwyczajnym biegiem spraw, dla innych staje się świętem. Tym świętem był dla nas Państwa występ”. 

Teatr Grodzki Junior poprowadził także w czasie festiwalu warsztat poświęcony teatrowi lalki i przedmiotu. Zespół zaprosił kilkunastoosobową grupę uczestników z Wielkiej Brytanii, Holandii i Finlandii do wykonania prostych form plastycznych z papieru, folii, tkaniny i przedmiotów codziennego użytku.

Udział Teatru Grodzkiego Junior w festiwalu był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Adama Mickiewicza.

 

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony