Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie rodziców dzieci z niepełnosprawnością na spotkanie informacyjne „Diagnoza i co dalej?”

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie rodziców dzieci z niepełnosprawnością na spotkanie informacyjne  „Diagnoza i co dalej?”  13 czerwca (piątek), sala sesyjna w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, godzina 14.00.

Celem spotkania jest:

  • wyjaśnienie prawnych aspektów niepełnosprawności dziecka (orzeczenie o niepełnosprawności, potrzebie kształcenia specjalnego, wczesne wspomaganie, świadczenie pielęgnacyjne),
  • wskazanie możliwych dróg do zrozumienia i odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej.
  • W trakcie spotkania rodzice otrzymają materiały informacyjne oraz będą mieli możliwość uzyskania indywidualnych porad.

Organizatorem wydarzenia jest: Fundacja IMAGO oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Spotkanie informacyjne organizowane jest w ramach projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym:
http://pomocdlarodzicow.pl/657-spotkania-regionalne-z-rodzicami

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony