Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

WARSZTATY TEATRALNE W CIS

W maju zakończyły się warsztaty teatralne, prowadzone w ramach projektu „Stwórz lalkę – stwórz siebie”, w Centrum Integracji Społecznej Fundacji Teatru Grodzkiego. W pięciu sesjach warsztatowych wzięło udział w sumie 12 osób. Uczestnicy zapoznali się z techniką budowania lalki, stworzyli krótkie etiudy teatralne a następnie zaprezentowali je przed publicznością CIS.

Z relacji uczestników wynika, iż warsztaty były okazją do twórczych działań, pracy nad sobą i zawiązania głębszych relacji z grupą. Dzięki wspólnej pracy wchodzili w sposób naturalny we wzajemne relacje, zarażali się entuzjazmem i inspirowali własnym doświadczeniem. Warsztaty  pozwoliły na pracę nad poszerzeniem wielu umiejętności społecznych. Dały wreszcie przestrzeń na zaistnienie i wyrażenie siebie w bezpiecznym otoczeniu.

 „Podobało mi się doświadczanie siebie. Spróbuję zawalczyć, wejść w grupę. Sami znajomi, więc łatwiej”

 

Stwórz lalkę – stwórz siebie! Create a puppet – create yourself!
www.ccproject.art

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej (program ERASMUS+/Partnerstwa Strategiczne na rzecz Edukacji Dorosłych). Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autorów i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną.

 

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony