Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Jadwiga_Sadowska_Nagrodzona_praca

„Z tobą chcę oglądać świat” – praca Jadwigi Sadowskiej zdobyła wyróżnienie w kategorii malarstwo i witraż w eliminacjach wojewódzkich w ramach XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ”Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Tegoroczny konkurs nosił tytuł ”Gdy w sercu gra muzyka”. Jadwiga jest uczestniczką Warsztatu Terapii Zajęciowej JESTEŚ POTRZEBNY! Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI. Pracę wykonała pod kierunkiem instruktorki pracowni artterapii – Katarzyny Gwiżdż.

Jadwiga SadowskaJadwiga w ramach konkursu wykonała portret swojego ukochanego artysty Zbigniewa Wodeckiego. Jest jego fanką od długiego czasu. Wzrusza się, słuchając jego piosenek. Wodecki jest bohaterem wielu jej prac. Jadwiga w nagrodę otrzymała m. in. zdjęcie artysty z pozdrowieniami i autografem. Autorka pracy czuje się wdzięczna i szczęśliwa – powiedziała instruktorka.
Oprócz fotografii laureatka otrzymała przybory plastyczne: farby, kredki, pędzle. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w środę 14 września w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.
Organizatorem konkursu był Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Łukasz Kwaśny

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony