Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Zapraszamy na warsztaty: Storymakers – czyli kreatywne pisanie!

✔️Jeśli pracujesz z młodymi ludźmi, to jest to idealny warsztat dla właśnie Ciebie!!

✔️Kiedy? 25 listopada 2022 r. w godz. 10:00 do 12:30

✔️Jak się zgłosić? Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez formularz: https://forms.gle/g22qGk6n4ioKEin38

Zapraszamy do wspólnego przeżycia literackiej i nie tylko przygody, podczas której każdy będzie miał szansę zapoznania się z narzędziami ułatwiającymi kreatywne pisanie, przygotowane przez angielską fundację Hammersmith and Fulham w ramach międzynarodowego projektu Twórcy opowieści: wiele istnień, wiele głosów.

Celem warsztatu jest wykorzystanie siły tworzenia opowieści do budowy odporności, pewności siebie, poczucia własnej wartości i zdobycia umiejętności umożliwiających stworzenie kilku impresji pisarskich będących punktem wyjścia do dalszej pracy nad dowolnie wybraną formą literacką / wiersz, dramat, proza…/.

Przedstawiona metoda jest atrakcyjna dla uczestników i na tyle przystępna, że łatwo ją użyć w pracy z różnymi grupami wiekowymi, w tym szczególnie z młodzieżą.

Warsztaty odbywają sie w ramach projektu: „Twórcy Opowieści: Wiele głosów, wiele istnień”, który został sfinansowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. Dokument ten wyraża opinie jedynie jego autora, Komisja nie ponosi odpowiedzialności z tytułu jakiegokolwiek wykorzystania zawartych w nim informacji

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony