Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Zaproszenie do udziału w spotkaniu upowszechniającym metodologię projektu „Theatre – teatr jako metodyka wspomagająca w szkoleniach zawodowych”

theatreSzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu upowszechniającym metodologię projektu „Theatre”, które odbędzie się w siedzibie Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego „Teatr Grodzki”, w dniu 18-tego czerwca 2015 roku o godz.14:00.

Projekt „Theatre” ma na celu wprowadzenie podejścia do nauki opartego na doświadczeniu teatralnym, jako metody w zdobywaniu najważniejszych umiejętności i kompetencji zawodowych pasujących do obecnych potrzeb młodych osób uczących się (tzw. „pokolenia cyfrowego”). Metodyka teatru aktywizującego w nauczaniu sprzyja zaangażowaniu w szkolenie zawodowe wśród grupy młodych osób, które przerwały edukację lub mogą jej nie ukończyć.

 

Projekt ten został dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej. Autor projektu jest całkowicie odpowiedzialny za niniejszą publikację. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za zastosowanie informacji w niej zawartych.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony