Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

33 portrety

33-porterty-03

6 października w Muzeum Historycznym w Starej Fabryce w Bielsku-Białej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Krzysztofa Tusiewicza „Marzenia. 33 portrety”. Wystawa prezentuje trzydzieści trzy dużego formatu czarno-białe portrety uczestników zajęć Warsztatu Terapii Zajęciowej ,,Jesteś Potrzebny!”.

– Moją pasją jest opowiadanie obrazem. Poznawanie ludzi i świata. Dużo fotografuję. Niechętnie mówię i piszę o fotografii. Z przyjemnością ją tworzę – powiedział autor wystawy, Krzysztof Tusiewicz, który w Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym TEATR GRODZKI prowadzi zajęcia z osobami niepełnosprawnymi oraz warsztaty twórcze z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym.

– Zdjęcia były wykonane aparatem analogowym. Pan Krzysztof robił je na naszym warsztatowym strychu. Obok zdjęć znajdują się teksty, w których napisaliśmy o swoich marzeniach. Specjalnym gościem wystawy był Stanisław Janicki, autor programu „W starym kinie” – powiedział jeden z uczestników WTZ, którego portret znajdował się na wystawie.

Na wernisażu można było kupić album ze wszystkimi portretami.
Wystawa będzie czynna do 4 grudnia 2016 roku.
Redakcja „Tornado”

 

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony