Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

TWOJA PAPIEROWA TORBA JEST GOTOWA!

cmi2-torba

Sześciu partnerów projektu CMI2 – Weź i mnie pod uwagę, którzy nieustannie testują i ulepszają zbudowany przez siebie prototyp nowatorskiego generatora prostych aplikacji dla osób z trudnościami w uczeniu się, stworzyło już bank pierwszych siedmiu unikalnych aplikacji. Można się z nimi zapoznać tutaj: http://www.cmi2.eu/pl/apps/ Warto zajrzeć na tę stronę, by przekonać się, jak elastyczny jest generator i w jak niezwykłym stopniu można go wykorzystać do swoich potrzeb.

Partnerzy polscy uznali na przykład, iż ich beneficjenci najbardziej skorzystają, jeśli instrukcjom towarzyszyć będą krótkie filmy instruktażowe: Making Paper Puppets. Partnerzy duńscy chcieli natomiast, aby ich podopieczni obsługujący kasę elektroniczną upewniali się, że wykonali wszystkie wymagane etapy każdego z zadań, zaznaczając pola wyboru: How to work the Cash Register. Partnerzy węgierscy, w swojej szczegółowej, przejrzyście opisanej i znakomicie zilustrowanej instrukcji wykonania papierowej torby (Paperbag), dodają natomiast swoim podopiecznym skrzydeł, pisząc: „Gratulacje! Twoja papierowa torba jest gotowa!”  

Prace nad kolejnymi aplikacjami są w toku! Już w niedalekiej przyszłości, zarejestrowani użytkownicy generatora będą także mogli w prosty sposób tworzyć własne „skrojone na miarę” aplikacje.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony