Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Bibliodrama jako sposób edukacji międzykulturowej osób dorosłych

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować o realizowanych przez nasze stowarzyszenie działaniach na rzecz dialogu międzykulturowego i międzyreligijnego w ramach projektu „BASICS. Bibliodrama jako sposób edukacji międzykulturowej osób dorosłych”.

1). Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej w Krakowie w dniach 19-21 maja 2013 pod hasłem „Lektura tekstów sakralnych: źródło podziałów czy szansa spotkania?”
2). Zapraszamy do udziału w międzynarodowym kursie Grundtviga w Turcji w dniach 30 września – 4 października 2013. Istnieje możliwość aplikowania o grant do Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji: www.grundtvig.org.pl/kursy-doskonalenia-zawodowego. Termin składania wniosków 30 kwietnia 2013!


3). Zapraszamy do odwiedzenia platformy prezentującej scenariusze zajęć wykorzystujących metody bibliodramatyczne i techniki grania ról w edukacji międzykulturowej i międzyreligijnej: www.bibliodramtic.net

Dear Madam, Dear Sir,

We hope that our Grundtvig Course will fall in with your interests.
We would be happy to welcome you in Turkey in September 2013. It is possible to cover all travel and participation costs through a EU funding program (deadline for applications to National Agencies: 30 April 2013!). Please find the relevant information below and please forward it to any possibly interested persons. Thanks in advance!
For more details regarding the event please contact the organizers: basics_grundtvig@hotmail.com

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony