Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

GRANICE BABEL – PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ FILMU DOKUMENTALNEGO

GRANICE BABEL – PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

16 czerwca (środa) godz. 15.30    NA PLATFORMIE ZOOM !!!

Film jest zwieńczeniem czteromiesięcznych poszukiwań twórczych integracyjnej grupy artystycznej, która działała pod opieką stowarzyszenia Teatr Grodzki od lutego do czerwca 2021.

W związku z ograniczeniami, jakie wywołała pandemia koronawirusa konieczna była rezygnacja z tradycyjnej formy prowadzenia zajęć teatralnych i przestawienie się na tryb on-line. Grupę tworzyli przedstawiciele trzech narodowości – polskiej, litewskiej i białoruskiej. Pracując samodzielnie w domach i dzieląc się swoimi dokonaniami podczas wspólnych cotygodniowych sesji wirtualnych, uczestnicy przygotowali kilka teatralnych obrazów – autorskie impresje ilustrujące misję projektu w konwencji sztuki lalkarskiej.

Link do wydarzenia
https://us02web.zoom.us/j/6420624281

Zobacz zwiastun:

Spektakl powstał w ramach realizacji międzynarodowego projektu pod nazwą „RAPPORT. Sztuka dla społecznej integracji obcokrajowców” dzięki finansowemu wsparciu Komisji Europejskiej (Program Creative Europe).

                                       

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Dokument odzwierciedla jedynie stanowisko autorów i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony