Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU W TEATRZE, KTÓRY TRZEBA ZBUDOWAĆ

dzien_teatru_02W dniu 26 marca – w przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru – w siedzibie stowarzyszenia miało miejsce spotkanie osób zainteresowanych ideą budowy Teatru Społeczności Lokalnej w Bielsku-Białej (www.teatr.teatrgrodzki.pl).

Rozmowy o kampanii promocyjnej projektu oraz o strategii zdobywania funduszy na ten cel poprzedził happening przygotowany przez Teatr Grodzki Junior – integracyjną grupę działającą pod opieką stowarzyszenia od 2003 roku. Aktorzy wraz z lalkami – bohaterami dwóch swoich przedstawień witali przybyłych gości na dziedzińcu przed budynkiem przy ulicy Sempołowskiej 13.

W czasie roboczej sesji dyskusyjnej ustalono, że już 15 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie założycielskie społecznego Komitetu Budowy Teatru, który ma wspierać Zarząd i kadrę Teatru Grodzkiego w staraniach o sfinansowanie rewitalizacji niszczejącego budynku dawnej brakarni należącej do kompleksu Fabryki Sukna. Wszystkich, którzy widzą możliwość włączenia się do prac Komitetu serdecznie zapraszamy na to spotkanie do siedziby stowarzyszenia.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony