Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Półkolonie „Droga do Teatru” – Dom Kultury Kozy

Projekt Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego organizowany przez Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki Lato w teatrze jest atrakcyjną ofertą teatralną dla uczniów, którzy z różnych przyczyn spędzą wakacje w swojej miejscowości. Projekt został zainicjowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i jest koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Tegoroczna czwarta już edycja teatralnych półkolonii odbywa się między 4 lipca a 27 sierpnia 2011 roku w kilkunastu miastach Polski.

Zapraszamy młodzież gimnazjalną i licealną do udziału w warsztatach
„Droga do Teatru” BSA Teatr Grodzki i Dom Kultury w Kozach organizują w terminie od 16.08.2011 do 27.08.2011 półkolonie.

Zajęcia będą się odbywać w Domu Kultury w Kozach w godzinach 09.00-15.00 (poza niedzielą 21.08). Prowadzone będą w formie warsztatów
teatralnych w czterech grupach tematycznych: aktorska, scenograficzno-kostiumowa, muzyczna, dziennikarsko-promocyjna.

Głównym zadaniem grup będzie stworzenie spektaklu teatralnego wraz z jego oprawą scenograficzną i medialną, który zostanie zaprezentowany w Domu Kultury w Kozach 27 sierpnia. Po spektaklu będzie miała miejsce impreza integracyjna dla uczestników zajęć i zaproszonych gości.


 

 

 

 

 

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony