Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce wspiera budowę Teatru Integracyjnego

logo SSRwPPragniemy poinformować, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce wspiera ideę budowy Teatru Integracyjnego, które będzie miejscem rozwoju dla niepełnosprawnych aktorów, ale i dla całej lokalnej społeczności Bielska Białej. Pomysłodawcą tego szczytnego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki.

„Istniejemy po to, by siłą serca i przyjazną dłonią otaczać wszystkich, którzy potrzebują pomocy” – tak swoją misję formułuje Stowarzyszenie Teatr Grodzki. Uczestnicy XVII Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce, który odbył się we wrześniu tego roku w Zakopanem, mieli okazję przekonać się, że to prawda. Podczas obrad kongresu, Teatr Grodzki Junior zaprezentował swoje najnowsze przedstawienie „Wędrowne ptaki”. Uczestnicy przyjęli występ owacją na stojąco, trudno było ukryć łzy wzruszenia.

Jesteśmy przekonani, że reintegracja poprzez sztukę daje możliwość spełnienia i przywraca wiarę w działania. Teatrowi Grodzkiemu życzymy powodzenia w urzeczywistnieniu tego planu, a wszystkich Państwa zachęcamy do udzielenia wsparcia dla tej szczytnej idei.

Pełny tekst ze zdjęciami można znaleźć na stronie Sędziów Rodzinnych: http://www.sssrwp.pl/aktualnosci.php

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony