Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

SUKCES CENTRUM ASYSTENTURY SPOŁECZNEJ

logo_casMamy zaszczyt poinformować, iż 24 .o4. 2015 r. na XVI Posiedzeniu Regionalnej Sieci Tematycznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego odbyła się prezentacja produktu finalnego Centrum Asystentury Społecznej. Wstępna, wysoka ocena eksperta (4,65), p. Antoniego Rutki potwierdziła się podczas prezentacji , a nawet został zmodyfikowana na maksymalną (5,00).
Produkt otrzymał bardzo pozytywne rekomendacje.

W imieniu zespołu projektowego dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania modelu. Na całokształt miało wpływ bardzo wielu specjalistów, uczestników warsztatów ewaluacyjnych. Szczególne podziękowania powinny trafić do naszych klientów i ich rodzina także asystentów.
To dzięki Państwu możemy dziś cieszyć się sukcesem. Jest to początek drogi do rozwiązań systemowych i stałej obecności AON w życiu ON w naszym kraju.

Zapraszamy instytucje, organizacje pozarządowe zainteresowane założeniem na swoim terenie Centrum Asystentury Społecznej do kontaktu, w celu umówienie spotkania i prezentacji instruktażowej” Jak założyć i prowadzić CAS?”. Produkt finalny i kontakt w sprawie spotkań znajdziecie Państwo na www.asystent-on.pl w aktualnościach.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony