Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

SZTUKA DOSTĘPNA – SEMINARIUM ONLINE

W dniu 31 stycznia w godzinach 18.00-20.00 zapraszamy na spotkanie online poświęcone rozwiązaniom i usługom dostępnościowym w sztuce. Seminarium jest organizowane przez Teatr Inkluzywny THEAMA (Grecja) we współpracy z Teatrem Grodzkim oraz teatrem Gato Escaldado w ramach projektu „D.I.V.A – różnorodność, integracja i dostępność w sztuce” dofinansowanego przez Komisję Europejską (Program Kreatywna Europa).

Seminarium poprowadzi dr Emmanuella Patiniotaki – założycielka firmy ATLAS E.P. https://www.atlas-ep.com/about, badaczka i ekspertka w dziedzinie tłumaczeń audiowizualnych i dostępności oraz projektowania holistycznie dostępnych środowisk sztuki, edukacji i kultury. Jej wystąpienie w języku angielskim będzie tłumaczone symultanicznie na język polski.

Drugim prelegentem będzie Krzysztof Kotyniewicz – prezes Zarządu Polskiego Związku Głuchych, który przedstawi aktualną sytuację w zakresie usług dostępnościowych dla osób głuchych w Polsce.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja tutaj, a link ZOOM do seminarium zostanie wysłany na Państwa adres e-mail.

 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony