Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

UWAGA !!! AKCJA PRZEDŁUŻONA DO 12 LIPCA 2015 !!!

uwagaTeatr Grodzki działający od 15 lat na rzecz osób niepełnosprawnych i wykluczonych społecznie rozpoczął w tym roku intensywną kampanię zbierania środków na remont obiektu dawnej fabryki sukna przy ulicy Sempołowskiej 13 w Bielsku-Białej.
Mamy nadzieję, że już wkrótce powstanie tu prawdziwa, profesjonalnie wyposażona scena dla naszych podopiecznych i dla wielu osób działających w amatorskim ruchu teatralnym w całej Polsce.


Pieniądze na budowę Teatru Integracyjnego zbieramy między innymi poprzez platformę crowdfundingową: http://www.fundujesz.pl/campaigns/teatr-integracyjny/
Każda wpłata jest cenna i zwiększa szansę na stworzenie miejsca niezwykłego i bardzo potrzebnego wielu ludziom, którym na co dzień żyje się trudniej, a którzy w teatrze odnajdują poczucie sensu i własnej wartości. Głęboko wierzymy, że TEATR może zmieniać nawet najbardziej dramatyczne ludzkie scenariusze! Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc!

UWAGA !!! AKCJA PRZEDŁUŻONA DO 12 LIPCA 2015 !!!
DO TEGO CZASU MUSIMY ZEBRAĆ 24 TYSIĄCE ZŁOTYCH !!!
JEŚLI SIĘ NAM NIE UDA, BĘDZIEMY MUSIELI ZWRÓCIĆ DARCZYŃCOM WSZYSTKIE WPŁACONE KWOTY

Za pośrednictwem platformy można wpłacić: 100, 500 lub 1.000 złotych.
Mamy świadomość, że powyższe kwoty mogą być dla wielu osób zbyt wysokie, ale jeśli 10 darczyńców przeznaczy 10 złotych na budowę Teatru Naszych Marzeń, to zbierze się 100 złotych, które może wpłacić jedna osoba.

Prosimy o przekazanie naszego apelu jak największej liczbie potencjalnych darczyńców.
Zespól Teatru Grodzkiego http://www.teatr.teatrgrodzki.pl/

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony