Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

„WĘDROWNE PTAKI” TEATRU GRODZKIEGO JUNIOR – JUŻ PO PREMIERZE!

wedrowne_ptaki_04 W dniu 14 czerwca Teatr Grodzki Junior wystąpił na scenie Domu Kultury imienia Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej (współorganizatora imprezy), prezentując swoje najnowsze przedstawienie.

Wędrowne ptaki” to rzecz o przemijaniu, refleksja nad jednostajną codziennością naszego życia i pytanie o jego sens.

Zawsze jesteśmy w drodze. Jak przelotne ptaki niesiemy w sobie pamięć miejsc i wydarzeń, dążąc do celu. Nasze podróżne walizki są zwykle pełne planów i nadziei, ale czasem pozostają puste…

Prezentacji towarzyszyła aukcja lalek i rekwizytów teatralnych wykonanych przez zespół, którą poprowadzili Jan Chmiel i Janusz Legoń. Zebrane w czasie aukcji środki, w wysokości 600 zł, zostały przekazane na budowę Teatru Integracyjnego w Bielsku-Białej www.teatr.teatrgrodzki.pl

Wędrowne ptaki” będzie można obejrzeć 27 czerwca o godzinie 13.15 podczas Czwartego Pikniku Rodzinnego z Nadzieją w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej (obok Bielskiego Centrum Kultury).

Teatr Grodzki Junior został również zaproszony do występu w Zakopanem w czasie dorocznej konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce (9 września), a pod koniec listopada pokaże „Wędrowne ptaki” publiczności międzynarodowego Festiwalu Teatralnego ERROR w Bratysławie.

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony