Slideshow

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

UZYSKAJ PORADĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Inkubatora Trzeciego Sektora, działający przy Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych w Gliwicach świadczy doradztwo internetowe dla organizacji pozarządowych z województwa śląskiego i świętokrzyskiego. 

W ramach doradztwa można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z pozyskiwaniem i rozliczaniem środków finansowych, zarządzaniem zasobami ludzkimi, współpracą z otoczeniem, promocją, tworzeniem i zarządzaniem projektem, pozyskiwaniem nowych i aktywizowaniem aktualnych członków, wolontariuszy, organizowaniem spotkań dyskusyjnych, etc.

Organizacje mogą skorzystać z doradztwa w każdy poniedziałek od 10.00 do 13.00 za pośrednictwem platformy skype (login: doradztwo.ngo) lub wysyłając swoje pytania drogą mailową na adres: m.juszczyk@gcop.gliwice.pl.

Warunkiem skorzystania z doradztwa zdalnego jest wypełnienie i odesłanie drogą pocztową formularzy danych organizacji i beneficjenta, wysyłanych każdorazowo przez doradcę.

Doradztwo internetowe realizowane jest w ramach projektu „Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony