Slideshow

logo Fundusze Europejskie,Rzeczpospolita Polska,Śląskie.,Unia Europejskia

Kim jesteśmy?

Jak pomagamy?

Jak możesz pomóc?

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WARSZTATACH TEATRALNYCH

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WARSZTATACH TEATRALNYCH
w ramach międzynarodowego projektu pod nazwą „RAPPORT”
dofinansowanego ze środków Komisji Europejskiej
(Program Kreatywna Europa)

 

 22 listopada (piątek), godz. 17.00-20.00
Ośrodek Integracji Obcokrajowców „myBB”
Krasińskiego 5a/10, Bielsko-Biała

 

Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki wraz z Ośrodkiem Integracji Obcokrajowców „myBB” (www.myBB.org.pl) zaprasza na spotkanie inaugurujące cykl zajęć poświęconych stworzeniu widowiska teatralnego przez mieszkańców Bielska-Białej – tych którzy mieszkają tu od lat i przybyszów z innych krajów. Przewodnim tematem poszukiwań twórczych grupy będzie doświadczenie wędrówki. Każdy z nas podróżuje – dalej lub bliżej, samotnie lub w towarzystwie najbliższych, poznając nowe miejsca i ludzi, zmagając się z trudnościami i przeżywając chwile radości, zwątpienia, entuzjazmu, smutku i szczęścia. Aktorom na scenie będą towarzyszyć lalki.

Zajęcia poprowadzą: Maria Schejbal i Jolanta Kajmowicz-Sopicka z Teatru Grodzkiego. Podczas spotkania przedstawią one więcej szczegółów dotyczących projektu i odpowiedzą na pytania i wątpliwości wszystkich zainteresowanych teatralną przygodą.

Premiera widowiska kończącego proces warsztatowy planowana jest na czerwiec 2020. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenia potwierdzające ich udział w międzynarodowym projekcie wspierającym integrację społeczną.

Zapisy: https://www.facebook.com/events/554137438672779/ , jolanta@teatrgrodzki.pl

Przeglądaj inne posty:

Wróć do poprzedniej strony